De zoon van Leen Verhoeff, genaamd  Leo Verhoeff, schreef onze Stichting het onderstaande bericht;

“Mijn vader Leen Verhoeff, geboren 25 juli 1925 te Zwartewaal, overleden 27 oktober 2004 te Delft zou in de oorlogsjaren tijdens een razzia in Delft samen met zijn broer Wim zijn opgepakt en afgevoerd naar Empel Rees. Voorzover ik weet hebben zij daar ongeveer 2 maanden vastgezeten en gewerkt (in het bos werden takken verzameld en met deze takken werden matten gemaakt ter versteviging van tankvallen).
Na 2 maanden zou hij samen met zijn broer zijn gevlucht (een eerdere poging zou zijn mislukt).
Zij kwamen toen in Oosterbeek terecht, juist toen daar sprake was van hevige gevechten (najaar 1944?).
Na ongeveer 2 tot 3 weken (overdag schuilen en s’ nachts lopen) zouden zij weer in Delft zijn aangekomen.”

Leo Verhoeff wil graag informatie over het verblijf van zijn vader in Rees of Empel-Rees. Hij wil graag weten hoe zijn vader is opgepakt, is afgevoerd, met wie hij in Rees c.q in Empel-Rees was, hoe hij is teruggekeerd, met wie dat was, wie hem daarbij geholpen heeft enz,enz.

U kunt daarop reageren door rechtstreeks contact op te nemen met onze Stichting.